CHCEM VEDIEŤ KROKY A POSTUPY AKO DOSIAHNÚŤ SVOJ CIEĽ EFEKTÍVNE

OBJEDNÁVKA E-BOOKU 4 KROKY AKO DOSIAHNÚŤ SVOJ CIEĽ

 CENA E-BOOKU

0
  • ÁNO, objednávam si e-book.
    Vyplnením Objednávky si objednávam e-book 4 KROKY AKO DOSIAHNUŤ SVOJ CIEĽ v cene 44,- €.
  • ÁNO, viem presne, čo získavam.
    Po zaplatení Objednávky získavam e-book, súčasťou ktorého sú aj dva bonusy v hodnote 50,- € (video návod k jednotlivým krokom a e-book "Rozvička mysle").
  • ÁNO.
    Odkontroloval/a som všetky údaje v objednávke, hlavne e-mailovú adresu, na ktorú mi bude e-book, vrátane všetkých bonusov, po úhrade ceny doručený.

ŠŤASTNÚ CESTU DO CIEĽA ŽELÁM

Ak zistíte, že informácie, metódy a postupy, ktoré sú obsahom e-booku nevyužijete, alebo pre Vás nemajú žiadnu hodnotu, napíšte mi do 14 dní od zakúpenia e-booku a ja Vám vrátim cenu e-booku v plnej výške.

ODPORÚČANIA OD TÝCH, KTORÍ E-BOOK VYUŽÍVAJÚ

Čítajúc e-book "4 kroky ako dosiahnuť svoj cieľ" som sa vrátil do čias spred pár mesiacov, kedy som s Agi absolvoval pár stretnutí, na ktorých som postupne prichádzal nato, co viem zmeniť v mojom živote. Na mňa e-book zapôsobil ako zapálenie zápalnej šnúry. Ten istý pocit som mal aj po prečítaní knihy "Mních, ktorý predal svoje Ferrari". Osobne si teda myslím, že ten kto sa nachádza v stave ČO, KEDY, PREČO, AKO sa prečítaním e-booku určite posunie o krok ďalej a možno ho to povzbudí k dosiahnutiu vytúžených cieľov (a absolvuje tiež pár stretnutí s Agi 🙂 ). Cesta k ich dosiahnutiu nebude ľahká, život bude klásť rôzne prekážky, ale pokiaľ sa k tomu neodhodlá, nič nedosiahne a život mu utečie ako voda. Rad by som sa týmto poďakoval Agi zato, že mi opäť pripomenula aké je dôležité bojovať za svoje sny až dokonca. No nie je ten život krásny? 🙂
Róbert Brožek
Pri čítaní e-booku som si naozaj začala uvedomovať, aký vzácny je čas. Žijem život uponáhľane a rýchlo s hlavou plnou myšlienok, pocitov, skúsenosti, zážitkov, obáv, cieľov, snov. To veľké množstvo myšlienok, ktoré ťahám denno denne za sebou bolo treba upratať. A stačilo naozaj málo. Uvariť si čaj, vyložiť nohy, začať čítať a premýšľať. A tie myšlienky sa ukladali samé. Tento e-book mi otvoril ďalšie možnosti a pomohol uvedomiť si, čo je, čo mám teraz a čo ešte pred sebou. Ponúkol mi veľmi jednoduchý návod ako krok po kroku usporiadať myšlienky a konečne dať to množstvo informácií von. Bol to skvelý čas na úprimný rozhovor, kde si moje JA kládlo a zároveň odpovedalo na otázky. A kto najlepšie vie, čo potrebujem?.....no predsa ja a e-book mi bol skvelým spoločníkom na tejto ceste.
Danka Kaščáková

Máte ďalšie otázky?

Napíšte mi e-mail na agata@vyuzisvojpotencial.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 918 466 566.

Som tu pre Vás, rada Vám pomôžem.